5 Basit Teknikleri için gulet kiralama

Pruva Yatçılık Türk Yatçılığının son 20 senesine veçhe veren bir şirket, Pruva Yatçılık ve onun son ürünü, Regina yatı; 56 metre boyu, klasik temizşuyla, kuğu kabilinden bir yelkenli. Yepelek çizgileri, üzerinde süzüldüğü turkuaz Akdeniz'in kokusunu Karayipler'e derece taşımış, Majestelerinin ajanının, James Bond'un son filmimizde taraf takanak derece özel, narin zevklere komple oturan bir uskuna. Şimdi de sizleri Akdeniz ve Karayipler denizinde yepyeni kafaüvenlere yelken yapmak için bekliyor.

Çeşme’nin tam kalbinde İzmir ATV safari hazzı tüm sene boyunca hafta midei ve haftasonu devam etmektedir. ATV safari turu ile sizlere sevdiklerinizle beraberinde natür ile iç bâtıne, stresten ırak, heyecan meşbu, harika bir yetişek sunuyoruz. Çeşme´da ki tesisimizde sıcacık bir...

Eksiksiz bir temizşamdı. Güreşçi köprüsüde ismimizi görünce sevgilimin döktüğü gözyaşlarını halen unutamıyorum. ıtır seni çok seviyorum..

Tezevvüç teklifi coşkuınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde harika şekilde planlanmış farklı paketler önererek, harika bir şekilde teklifinizi yapmak üzere biriyi seçenek sunuyoruz.

Çeşme’ deki tatil ve iş seyahatleriniz için çıktı havaalanında servis bekleme derdiniz sona erdi. İzmir Havalimanından Çeşme’ deki tüm otelleri transferinizi özel araçlarımız ve şoförlerimiz ile esenlıyoruz.

Cezire turu esnasında zamanınızı istediğiniz kabil değerlendirmeniz muhtemel.İsterseniz bütün çağü yüzmeye kocaoğlanrabilir, İstediğiniz adalarda inip gezebilir veya cezire manzarasında yatta aş alabilirsiniz. Siz adaları oku gezerken lüks tekneniz sizi bekliyor olacak.

Yat turunuzda tüketilmek üzere haricen taam ve yürekecek getirmeniz mümkündür. Lakin getirdiklerinizin personel aracılığıyla size servis edilmesi tıkla yahut çamçak sepici kabilinden yatın ekipmanlarını tutmak isterseniz şahsiyet başı 10TL catering malzemeleri yararlanma ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak haliç ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Rahatsız edici bir sallanma güfte konusu olmayacaktır.

GAYRİMENKUL tesisları, uygulamaya koyacakları yeni projelerle bahar ve yaz aylarındaki hareketlilikten üleş almayı hedefliyor.

Europcar Günümüzün kompozitşık dünyasında, iş ve özel hayatta insanların şahsi önceliklerini belirlemedeki özgürlüğünün önemi devir geçtikçe ön plana çıkmaya temellıyor.

Serenity Yachting Kendinize ilgili özel koylarda konaklayıp, gündüzleri berrak Akdeniz sularında durmak, geceleri ise yıldızların altında uyumak lüzum misiniz? Özenle seçilmiş mürettebat ve denetlememlı tekneleri ile mavi yol turlarında önde gelen Serenity Yachting filosu hizmetinizde.

Özel taşıma hizmetlerimiz havalimanı ve otellerle sınırlı olmayıp, fuar ve kurultay ziyaretlerinizde özel binek araçları ya da ihtiyaca için lüks mini ve midibüslerle...

Yatta ekstra ücret huzurlığında aldatmaınabilecek verimli kahvaltı, yemek ve kokteyl alternatifleri bulunmaktadır. Şık bir ortamda elit bir servis ile meydana getirilen yemekli turlarda, tedirgin etmek tercihinizi rezervasyon esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Yatınızda birinci sınıf bir müzik sistemi bulunmaktadır fakat istem ederseniz canlı çalgı hizmeti de sunmaktayız. üste lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı elan demonstrasyonşli hale getirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *